EksenaIloilo
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


.
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 RUPTURED Bwas tanaw tah...

Go down 
+7
djanggo123
yvon_met
incubus32
kidrock
n|nja08
casper
LèXisCorè
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
djanggo123
Visitor
djanggo123


Posts : 12
Join date : 2008-10-01
Age : 37
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Hayz   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeWed Mar 25, 2009 3:57 am

NAGdalming abi ang Mic mo.. daw naghinay2x sa mga no 9 asta 12.. brotherband namon la man nadala.. NUgon.. Mayo lng dala kmi... Pro nami gd kung pati pod nmon nadala man.. Kitakits a!!! Goodluck saton tanan
Back to top Go down
yvon_met
Member



Posts : 35
Join date : 2009-03-16
Age : 36
Location : balay

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeWed Mar 25, 2009 4:27 pm

ok lanataw man ko japun ah.dn ang finals?
Back to top Go down
LèXisCorè
Forum Addict
LèXisCorè


Posts : 270
Join date : 2008-10-23
Age : 35
Location : Nerd Herd!

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeWed Mar 25, 2009 8:04 pm

gne lantaw ta yah aH!! poga sadya2x gid 2 yah ahhahahaa pra sakun nami tanan nag tulukar...asta lng ko sa 9 tanan sila namian ko!!! my talent gid yah mga tga iloilo Very Happy
Back to top Go down
https://s248.photobucket.com/albums/gg179/heavenpeace17/
ay_lab_to_sleep
Member
ay_lab_to_sleep


Posts : 20
Join date : 2009-01-25
Age : 38
Location : lapas,mission,oton

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:05 pm

@djanggo123:anu imu bnda?hihi
Back to top Go down
Mongrel
Member
Mongrel


Posts : 24
Join date : 2008-10-28
Age : 37
Location : Depths of Sheol

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: RUPTURED.   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeWed Mar 25, 2009 9:59 pm

badtrip to ang mga taga bacolod nga nagintra poh la nadala...sa dasun gni kung mga taga iloilo man mangayaw to, kita naman na asalun, wla2x gd ang mga judge ah... kag indi gid ya mapatihan nga la nadala ang carnage... indi gid ko magpati ya... diin gd man ang venue subong ah? la gd may nakabalo???
Back to top Go down
djanggo123
Visitor
djanggo123


Posts : 12
Join date : 2008-10-01
Age : 37
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeWed Mar 25, 2009 11:17 pm

Nagbisyo abi ang mic.. Naghinay2x gd... Cephcau kmi.. Nagcover kmi faspitch...Huya kmi gni sa tkar nmon kay di gd gahod compared sa iban.. hahahah... Kitakits
Back to top Go down
incubus32
Forum Addict
incubus32


Posts : 313
Join date : 2008-10-01
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeWed Mar 25, 2009 11:22 pm

djanggo123 wrote:
Nagbisyo abi ang mic.. Naghinay2x gd... Cephcau kmi.. Nagcover kmi faspitch...Huya kmi gni sa tkar nmon kay di gd gahod compared sa iban.. hahahah... Kitakits
day reymon upod mo?
Back to top Go down
LèXisCorè
Forum Addict
LèXisCorè


Posts : 270
Join date : 2008-10-23
Age : 35
Location : Nerd Herd!

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 12:57 am

ah uu na abutan ko na tukar nyu pag fastpitch nyu Very Happy bakud man 2 ehehehe gahud ma na ang fastpitch eheheh gleng ga amat2x na ko 2 gwa sa gate ahahahah cencya,aw uu ahahah d man ko 2 ka pate sa pag ka nami2x sang tukar wla na dala, aw nu tukar sang mga taga bacolod?
Back to top Go down
https://s248.photobucket.com/albums/gg179/heavenpeace17/
djanggo123
Visitor
djanggo123


Posts : 12
Join date : 2008-10-01
Age : 37
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Awt! Salamat gd   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 3:30 am

HAHAHAH..Salamat gd!thank you!!! hehehe.. di ko kilala taga bacolod gling.. Cencya gd Crying or Very sad
Back to top Go down
djanggo123
Visitor
djanggo123


Posts : 12
Join date : 2008-10-01
Age : 37
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 3:32 am

No ano cla haw? bsi la ko naabutan...
Back to top Go down
incubus32
Forum Addict
incubus32


Posts : 313
Join date : 2008-10-01
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 5:36 am

@djanggo123 sila reymon upod mo?
Back to top Go down
LèXisCorè
Forum Addict
LèXisCorè


Posts : 270
Join date : 2008-10-23
Age : 35
Location : Nerd Herd!

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 9:01 am

ahahah np ah, sa mga wla na dala pa utwas nyu na d na batyagan nyu ahahaha... kag bati ko d man 2 kuno gid nami ang tga bacolod kay before ko mag lakat my tga bacolod man nag hmbl sakun may ara tga bacolod ma tukar arch enemy gleng layu no. nila hahaha mu na nag una na lng ako, Arch enemy 2 tukar nila noh?hmbl daan sang kilala ko sequence nila grabe gid sala...
Back to top Go down
https://s248.photobucket.com/albums/gg179/heavenpeace17/
djanggo123
Visitor
djanggo123


Posts : 12
Join date : 2008-10-01
Age : 37
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: UU   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 12:54 pm

UU net...
Back to top Go down
yvon_met
Member



Posts : 35
Join date : 2009-03-16
Age : 36
Location : balay

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 2:18 pm

din i held ang finals?la pa venue?
Back to top Go down
djanggo123
Visitor
djanggo123


Posts : 12
Join date : 2008-10-01
Age : 37
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 6:53 pm

daw la pa man a..... Smile
Back to top Go down
Mongrel
Member
Mongrel


Posts : 24
Join date : 2008-10-28
Age : 37
Location : Depths of Sheol

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: RUPTURED   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 8:59 pm

nagtukar to ang mga taga bacolod arch-enemy kag satyricon... bati ko kay jero cla to knu mga mayu sa bacolod, ginapadala kada mangayaw... la pa daun nadala...

kabaladtrip gni... po ok lang, at least kami nadala...di man gahud amun tukar gni. hehehehehe...
Back to top Go down
incubus32
Forum Addict
incubus32


Posts : 313
Join date : 2008-10-01
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeThu Mar 26, 2009 11:23 pm

Mongrel wrote:
nagtukar to ang mga taga bacolod arch-enemy kag satyricon... bati ko kay jero cla to knu mga mayu sa bacolod, ginapadala kada mangayaw... la pa daun nadala...

kabaladtrip gni... po ok lang, at least kami nadala...di man gahud amun tukar gni. hehehehehe...
hmm di guro metal freaks ang mga judges ay?
Back to top Go down
IndusGoth
Tambay
IndusGoth


Posts : 2511
Join date : 2008-10-11
Age : 37
Location : Yellow City

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 27, 2009 1:14 am

i hope the judges looked at the musicality of the bands... indi kay indi nila trip ang isa ka genre or ano da, la na...

amo na kis-a nga ang iban pwerte ang tukar, pero la man ga sinanto... hehe...
Back to top Go down
Mao1919
Forum Addict
Mao1919


Posts : 412
Join date : 2008-11-02
Age : 41
Location : Iloilo City

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 27, 2009 7:42 am

incubus32 wrote:
Mongrel wrote:
nagtukar to ang mga taga bacolod arch-enemy kag satyricon... bati ko kay jero cla to knu mga mayu sa bacolod, ginapadala kada mangayaw... la pa daun nadala...

kabaladtrip gni... po ok lang, at least kami nadala...di man gahud amun tukar gni. hehehehehe...
hmm di guro metal freaks ang mga judges ay?

musta kamo, nadala kamo kenneth? Very Happy
Back to top Go down
http://www.magiciloilo.com
incubus32
Forum Addict
incubus32


Posts : 313
Join date : 2008-10-01
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeFri Mar 27, 2009 7:23 pm

Mao1919 wrote:
incubus32 wrote:
Mongrel wrote:
nagtukar to ang mga taga bacolod arch-enemy kag satyricon... bati ko kay jero cla to knu mga mayu sa bacolod, ginapadala kada mangayaw... la pa daun nadala...

kabaladtrip gni... po ok lang, at least kami nadala...di man gahud amun tukar gni. hehehehehe...
hmm di guro metal freaks ang mga judges ay?

musta kamo, nadala kamo kenneth? Very Happy
pano kme madala? hahahaha wala pa ko kapuli. manog 4 mos na k di. hahaha
Back to top Go down
Mao1919
Forum Addict
Mao1919


Posts : 412
Join date : 2008-11-02
Age : 41
Location : Iloilo City

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 01, 2009 9:40 am

incubus32 wrote:
Mao1919 wrote:
incubus32 wrote:
Mongrel wrote:
nagtukar to ang mga taga bacolod arch-enemy kag satyricon... bati ko kay jero cla to knu mga mayu sa bacolod, ginapadala kada mangayaw... la pa daun nadala...

kabaladtrip gni... po ok lang, at least kami nadala...di man gahud amun tukar gni. hehehehehe...
hmm di guro metal freaks ang mga judges ay?

musta kamo, nadala kamo kenneth? Very Happy
pano kme madala? hahahaha wala pa ko kapuli. manog 4 mos na k di. hahaha

hahaha... abi ko ari na ka na di... hahaha... puli d, gig ta liwat... hahaha....

back to topic, sino nadala sa ruptured finals?
Back to top Go down
http://www.magiciloilo.com
incubus32
Forum Addict
incubus32


Posts : 313
Join date : 2008-10-01
Location : Iloilo

RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitimeWed Apr 01, 2009 9:49 pm

Mao1919 wrote:
incubus32 wrote:
Mao1919 wrote:
incubus32 wrote:
Mongrel wrote:
nagtukar to ang mga taga bacolod arch-enemy kag satyricon... bati ko kay jero cla to knu mga mayu sa bacolod, ginapadala kada mangayaw... la pa daun nadala...

kabaladtrip gni... po ok lang, at least kami nadala...di man gahud amun tukar gni. hehehehehe...
hmm di guro metal freaks ang mga judges ay?

musta kamo, nadala kamo kenneth? Very Happy
pano kme madala? hahahaha wala pa ko kapuli. manog 4 mos na k di. hahaha

hahaha... abi ko ari na ka na di... hahaha... puli d, gig ta liwat... hahaha....

back to topic, sino nadala sa ruptured finals?
manug puli naman ko ah. hahahaa
Back to top Go down
Sponsored content





RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 Empty
PostSubject: Re: RUPTURED Bwas tanaw tah...   RUPTURED Bwas tanaw tah... - Page 2 I_icon_minitime

Back to top Go down
 
RUPTURED Bwas tanaw tah...
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Sano ang ruptured finals?
» RUPTURED battle of the bands the resurrection is coming soon..
» RUPTURED "here comes the pain"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
EksenaIloilo :: Musika :: Rock Forum-
Jump to: